36% українців повністю перейшли на віддалену роботу (опитування)
А у 19% громадян зарплата стала нижчою, ніж до карантину.
А у 19% громадян зарплата стала нижчою, ніж до карантину.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Опитування аналітичної компанії Factum Group в межах проєкту «YOUкраїна» показало, що карантин негативно відобразився на кар’єрі і доходах 4 з 10 респондентів.
Також багатьом українцям знизили зарплату, відправили в неоплачувану відпустку або зовсім звільнили. Респондентами опитування стало міське населення України (міста з населенням 50 000 +) віком від 18 до 55 років (користувачі інтернету). Вибірка налічує 400 інтерв’ю з максимальною статистичною похибкою не більше 5%. Опитування проводилося 26-27 березня 2020 року.
Про зарплати:
Про дистанційну роботу:
6% з тих, хто працює віддалено, повністю незадоволені карантинним режимом. Зокрема, через відсутність зв’язку і погану технічну підтримку, що значно ускладнює роботу в нових умовах. Але переважна більшість опитаних позитивно ставляться до віддаленої роботи. Серед основних переваг українці назвали збільшення вільного часу.
Також з переваг відмічають: відсутність витрат на обіди та проїзд; дистанціювання від неприємних колег і керівництва; економію часу при поєднанні домашньої роботи та професійної діяльністі.
Фото: pixabay.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті