75% українців змінили свої звички через впровадження карантину, – дослідження
Натомість в Італії, на момент збільшення кількості інфікованих, лише 30% почали дотримуватись карантину.
Натомість в Італії, на момент збільшення кількості інфікованих, лише 30% почали дотримуватись карантину.
Компанія GfK Ukraine запустила опитування українців «Covid19 weekly tracking Ukraine: моніторинг зміни способу життя і покупок в зв’язку з впливом пандемії коронавирусу на ринки». Дослідження опублікувала в дописі на сторінці у Facebook комерційна директорка GfK CPS Марина Забарило.
У компанії планують щотижня відслідковувати зміни в основних сферах життя українців: споживчі настрой, інформованість, мобільність, вільний час, здоров’я тощо. Таке дослідження GfK проводить і в інших країнах, де зазвичай опитуються 400 респондентів.
Результати першої хвилі опитування, що проводилося 24-26 березня, вирішили порівняти з набільш постраждалою від COVID19 країною в Європі – Італією, де опитування проводили з 24 лютого по 1 березня. Опитування в обох країнах проводилося в період, коли кількість виявлених випадків інфікування почала стрімко зростати.
Інфографіка GfK Ukraine
Рівень побоювань українців щодо епідемії значно вище, ніж був у італійців на початку епідемії. Зрештою, більшість опитаних українців назвали проблемою №1 в країні економічну кризу, але стурбованість зростанням захворювання на 2-му місці в топі основних проблем. В Італії ж на початку епідемії зростання кількості інфікованих посіло лише п’яте місце після безробіття, економічної кризи, проблем клімату та навколишнього середовища.
В Україні лише кожен третій (36%) вважає, що серйозність проблеми коронавірусу перебільшена, тоді як серед італійців таких було більше половини (58%) населення.
Інфографіка GfK Ukraine
Більш ніж ¾ опитаних українців змінили свою звичну поведінку: по-перше, це стосується відвідування місць громадського користування, магазинів та використання транспорту. Тоді як в Італії, на початку епідемії, такі зміни в своїй поведінці відзначили менше 1/3 опитаних.
Фото: Gustavo Fring / pexels.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті