Незалежний аудит: чи готові київські лікарні приймати хворих на коронавірус?
В одній з лікарень для хворих на коронавірус передбачено лише два апарати штучного дихання з наявних 24.
В одній з лікарень для хворих на коронавірус передбачено лише два апарати штучного дихання з наявних 24.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24974 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Незалежний аудит, який провів Київський волонтерський штаб у Київській міській клінічній лікарні №17 (КМКЛ №17) показав, що в лікарні всього є 24 апарати штучної вентиляції легенів (АШВЛ).
З них вісім не працюють, десять — не мають режимів роботи для лікування пацієнтів з гострим респіраторним синдромом, який може виникати при COVID19. А з шести робочих — чотири працюють лише в екстренних випадках та не можуть бути залучені для лікування COVID19. Про це в дописі у Facebook повідомив Максим Бахматов, радник Київського міського голови та координатор волонтерського штабу.
Бахматов також зазначив, що треба зробити аудит того, в якому стані наявні апарати і чи можуть вони використовуватись для лікування хворих на коронавірус.
«Окремо слід переконатись чи він буде працювати під час, наприклад, випадкового вимкнення світла. Чи взагалі впевнитись, що в палаті, де він мусить стояти, працюють розетки», — пише Бахматов.
Окрім того, в лікарні №17 не працює вентиляція, відсутнє альтернативне джерело електропостачання та потребує технічного обслуговування аналізатор крові. Коштом ІТ-компанії Innovecs там зараз прокладають кисневу магістраль для забезпечення АШВЛ.
За словами Бахматова, для повного устаткування лікарні всім необхідним обладнанням для 62 пацієнтів потрібно більше десяти мільйонів гривень.
Фото: pixabay.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті