Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Незалежний аудит, який провів Київський волонтерський штаб у Київській міській клінічній лікарні №17 (КМКЛ №17) показав, що в лікарні всього є 24 апарати штучної вентиляції легенів (АШВЛ).

З них вісім не працюють, десять — не мають режимів роботи для лікування пацієнтів з гострим респіраторним синдромом, який може виникати при COVID19. А з шести робочих — чотири працюють лише в  екстренних випадках та не можуть бути залучені для лікування COVID19. Про це в дописі у Facebook повідомив Максим Бахматов, радник Київського міського голови та координатор волонтерського штабу.

Бахматов також зазначив, що треба зробити аудит того, в якому стані наявні апарати і чи можуть вони використовуватись для лікування хворих на коронавірус. 

«Окремо слід переконатись чи він буде працювати під час, наприклад, випадкового вимкнення світла. Чи взагалі впевнитись, що в палаті, де він мусить стояти, працюють розетки», — пише Бахматов.

Окрім того, в лікарні №17 не працює вентиляція, відсутнє альтернативне джерело електропостачання та потребує технічного обслуговування аналізатор крові. Коштом ІТ-компанії Innovecs там зараз прокладають кисневу магістраль для забезпечення АШВЛ. 

За словами Бахматова, для повного устаткування лікарні всім необхідним обладнанням для 62 пацієнтів потрібно більше десяти мільйонів гривень.

Фото: pixabay.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button