Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 276 днів. За цей час ми опублікували 23483 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Від сьогодні компанія Google відкриє доступ до даних про пересування людей зі 131 країни світу. Мета – допомогти урядам різних країн перевірити, як люди дотримуються вимог дистанціювання на тлі поширення коронавірусу COVID-19.

Звіти про пересування користувачів будуть розміщені на окремому веб-сайті, також будуть показані «тенденції руху протягом часу за географічною ознакою».

«Тенденції» будуть показувати збільшення або зменшення відвідин таких місць, як парки, магазини, місця проживання та місця роботи, повідомляють у дописі Джен Фіцпатрік, директор компанії Google Maps, та очільник відділу охорони здоров’я Google Карен Десалво.

«Ця інформація може допомогти чиновникам зрозуміти зміни в пересуванні громадян, на основі яких можуть бути зроблені рекомендації щодо робочого часу або для інформування сервісів що надають послуги доставки», – повідомляє компанія.

У компанії наголосили, що використовуватимуться анонімні дані користувачів, що активували свою історію місцезнаходжень. Особисту інформацію, наприклад, контакти, надавати не будуть.

Уряди багатьох країн замовили електронний моніторинг руху своїх громадян з метою обмежити поширення коронавірусу. В Європі та США деякі технологічні фірми вже почали обмінюватися анонімними даними зі смартфонів для кращого контролю поширення спалахів захворювання.

Навіть Німеччина, що схильна до повної конфіденційності, розглядає можливість використання програм для смартфонів, що відслідковують місцезнаходження.

Фото: Ingo Joseph / pexels.

 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button