У Києві проведуть урбаністичну школу, присвячену району Чоколівка
Участь у дослідницькій практиці «Не/комфортна не/околиця: Чоколівка» є безкоштовною.
Участь у дослідницькій практиці «Не/комфортна не/околиця: Чоколівка» є безкоштовною.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У травні-червні Центр урбаністичних студій за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine проведе дослідницьку практику, присвячену київському району Чоколівка.
Чоколівка виникла на рубежі ХІХ–ХХ століть на околиці міста як одне з робітничих поселень. Учасники школи досліджуватимуть, як функціонує район зараз, як його уявляють мешканці, як влаштована його інфраструктура, соціальне та культурне життя, які існують у ньому соціальні, культурні, просторові конфлікти та нерівності.
Учасники працюватимуть у групах за обраними напрямками: історичне дослідження, соціальне дослідження або урбан-аналіз. Формат передбачає як онлайн, так і офлайн-роботу, зокрема польові дослідження.
Фінальні презентації й доповіді оформлять у публікацію. Також усі напрацювання школи передадуть до органів місцевого самоврядування, громадським ініціативам району тощо.
Участь є безкоштовною. Запрошуються студенти і студентки київських університетів, які вивчають архітектуру, географію, містобудування, просторовий розвиток, міське господарство, соціологію, історію, культурологію та інші соціальні дисципліни.
Заявки разом із коротким резюме й мотиваційним листом приймають до 30 квітня на адресу [email protected]. Орієнтовно у перший тиждень травня з заявниками проведуть співбесіди по Skype, а про результати повідомлять 12 травня.
Школа «Не/комфортна не/околиця: Чоколівка» почнеться 15 травня і триватиме до 15 липня.
Координаторки та менторки школи: Любов Апостолова-Сосса (просторові дослідження, Тетана Водотика (історія району), Марія Грищенко (соціальні дослідження) та директорка Центру урбаністичних студій Світлана Шліпченко.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті