Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26324 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Гренландії вдалося першою у світі подолати коронавірус COVID-19, повідомляє Newsweek.

Перший випадок зафіксували 16 березня у столиці Нуук. З того часу у Гренландії було підтверджено 11 випадків, і наразі всі, хто захворів, вже одужали. Загалом провели близько 900 тестів. У країні, яка є автономною територією Данії, не було жодного летального випадку.

Влада суттєво обмежила авіаперельоти – ті, хто в’їжджав або виїжджав із країни, мали отримати спеціальний дозвіл, а після прибуття перебувати на карантині протягом двох тижнів. Заборонили також зібрання понад 100 осіб.

28 березня у Гренландії запровадили заборону на продаж алкоголю. Дія «сухого закону» спливає сьогодні, 15 квітня.

Населення Гренландії невелике – приблизно 56 тисяч людей, – проте розсіяне на значній території, що ускладнило б надання медичної допомоги в разі поширення коронавірусу.

«Зловісна історія смертельних епідемій, які завозили до Гренландії європейські колонізатори у XVIII-XIX століттях, стала підґрунтям для побоювань, що вірус, якщо його не зупинити, швидко дістанеться численних дрібних селищ. У такій ситуації було б неможливо забезпечити транспортування та лікування хворих у маленьких лікарнях Гренландії», – йдеться у звіті EUobserver.

Фото: Frank Busch, Unsplash

В Україні станом на 15 квітня лабораторно підтверджено 3764 випадки COVID-19, з них 108 летальні.

На обкладинці: місто Аасіат, фото: Visit Greenland

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button