Що спільного мають країни, які найкраще протидіють поширенню коронавірусу?
Керівні посади в цих країнах посідають жінки.
Керівні посади в цих країнах посідають жінки.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 124 днів. За цей час ми опублікували 25004 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Правдивість, рішучість, технологічність та емпатичність – такими рисами видання Forbes наділяє жінок-лідерок країн, які зараз показують найкращу ефективність, підтверджену статистикою в боротьбі з коронавірусом. У статті зібрали досвід очільниць Німеччини, Тайваню, Нової Зеландії, Фінляндії, Ісландії та Норвегії у боротьбі з розповсюдженням епідемії.
Ангела Меркель, канцлерка Німеччини, сказала своїм землякам: «Це серйозно. Сприйміть це серйозно». Німеччина перестрибнула через фази заперечення, гніву та наївності, які спостерігалися в діях інших держав. Чисельність населення країни менше багатьох її європейських сусідів, і вже є ознаки того, що в Німеччині зможуть відносно скоро розпочати скасування карантинних обмежень.
Ще в січні цього року Цай Інг-Вень, лідерка Тайваню, ввела 124 заходи для блокування розповсюдження нової хвороби, не звертаючись до локдауну, якй став поширеним в інших країнах. На сьогоднішній день Тайвань вже надсилає 10 мільйонів масок для обличчя в США та Європу. CNN назвав дії та рішення Інг-Вень на чолі уряду «найкращими у світі», спрямованими на контроль епідемії в країні, де все ще повідомляють лише про шість випадків смерті від COVID-19.
Джасінда Ардерн, прем’єр-міністер Нової Зеландії, відразу почала впроваджувати локдаун, дотримуючись послідовного плану дій, який уряд розробив для країни. В Новій Зеландії відразу запровадили самоізоляцію для людей, які в’їжджали до країни, коли було всього шість випадків ураження вірусом, і незабаром після цього повністю заборонила в’їзд іноземцям. Станом на середину квітня в країні зафіксовано всього, за оновленими даними, дев’ять летальних випадків від COVID-19.
Ісландія під керівництвом прем’єр-міністра Катріни Якобсдоттір пропонує безкоштовне тестування на коронавірус для всіх своїх громадян, що стало прикладом точного дослідження рівня поширення та смертності від COVID-19. Більшість країн практикують обмежене тестування для людей з відповідними симптомами. В Ісландії також запровадили систему ретельного відстеження випадків захворюваності, через що в країні не впроваджували локдаун та навіть не закривали школи на карантин.
Санна Марін стала наймолодшою в світі главою уряду, її обрали минулого грудня у Фінляндії. Одним з рішень її стратегії в боротьбі з вірусом стало використання впливових соціальних медіа. Зрозумівши, що не всі читають пресу, її уряд вирішив запрошувати впливових людей будь-якого віку розповсюджувати інформацію.
У прем’єр-міністра Норвегії Ерни Солберг була новаторська ідея використовувати телебачення для прямого спілкування з дітьми. Солберг провела спеціальну прес-конференцію для дітей з усієї країни. Вона відповідала на їх запитання та пояснювала, що боятися в цій ситуації – це нормально.
Фото з оригінальної статті Forbes
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті