Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23464 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Києві найближчим часом встановлять 10 пунктів прийому використаних масок і рукавичок. Про це повідомив голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

Пункти прийому таких відходів планують облаштувати у кожному районі міста. За словами Ялового, маски й рукавички будуть безпечно утилізувати, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм, встановлених законодавством. Цим займатимуться спеціалізовані компанії, що мають ліцензії та обладнання.

Посадовець зазначив, що медичні маски мало чим поступаються пластиковим пакетам у забрудненні навколишнього середовища, а крім того загрожують поширенню бактерій та вірусів.

Ці засоби відносять до медичних відходів категорії В, тож вони мають бути герметично запаковані, знезаражені і вже після цього передані на підприємства, що мають ліцензію та обладнання для безпечної утилізації – зазвичай спалювання при високій температурі.

В ініціативі «Україна без сміття» обіцяють приймати маски та рукавички на високотемпературну утилізацію після карантину. Утилізуватиме відходи підприємство «Тарком», який має відповідну ліцензію. Планують приймати маски й рукавички, які вже оброблено антисептиком і складено у цупкий цілий пакет із зіплоком.

Поки що просять не підкладати маски до решти сміття, яке збирають кур’єри «Україна без сміття».

Фото: Alexas_Fotos, Pixabay

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button