Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23640 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У травні влада Іспанії планує розпочати виплати «мінімального прожиткового мінімуму» сім’ям з найменшим доходом.

Forbes з посиланням на іспанське видання El Mundo повідомляє, що допомогу отримуватимуть більше 1 млн домогосподарств, її надаватимуть на постійній основі.

Прем’єр-міністр Іспанії, лідер соціалістичної партії Педро Санчес, обіцяв запровадити державну субсидію для підвищення рівня життя ще в ході передвиборної кампанії в грудні 2019 року. Перші обговорення цього плану почалися у січні, після приходу Санчеса до влади, але втілюватися почали тільки зараз.

Точний розмір мінімального прожиткового мінімуму уряд не назвав, але, за повідомленням газети El Pais, ще на минулому тижні чиновники обговорювали суму в 500 євро.

Видання Bloomberg повідомляє, що рівень безробіття в Іспанії вже був одним з найвищих серед розвинених країн – і ще до того, як пандемія змусила уряд закрити частину підприємств. Кількість іспанців, які в березні подали заявки на виплату допомоги по безробітності, зросла до найвищої позначки за весь період.

Вперше про розгортання програми соціальних дивідендів від уряду повідомила міністр з економічних питань Надія Кальвіно п’ятого квітня. Тоді вона сказала, що Іспанія планує якомога швидше розгорнути програму універсального базового доходу (UBI), щоб зменшити вплив економічної кризи на населення.

Фото обкладинки: Pixabay.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button