Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Ольга Буславець, призначена днями тимчасовою виконувачкою обов’язків міністра енергетики та захисту довкілля, ініціюватиме перегляд фінансових планів державних енергокомпаній на тлі коронавірусної кризи, повідомляє Expro.

Під час запровадженого через пандемію COVID-19 карантину на ринку електроенергії накопичуються борги та падає споживання.

«Потрібно всім мінімізувати речі, які можна перенести на інший термін, щоб за рахунок зменшення витрат якось пережити цей період і вийти на рівень, коли ми зможемо говорити про стратегічні напрями», – сказала Буславець.

Очільниця міністерства енергетики зазначила, що зараз індикативна ціна (середньозважена ціна на ринку «на добу наперед») не покриває собівартість генеруючих компаній.

«Зараз вся генерація перебуває у жахливому, неплатоспроможному стані – на жаль, вся без виключення. Так, у нас є преференція у “зеленої” генерації, але навіть їй не оплачуються вироблена електроенергія», – додала вона.

Ольгу Буславець було призначено в. о. Мінекоенерго 16 квітня. За даними Української правди, крім неї на посаду претендували ще два кандидати – заступник голови комітету Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олег Семінський та ексголова правління «Нафтогазу» Олег Дубина.

Попереднього міністра енергетики та захисту довкілля, Олексія Оржеля, було звільнено четвертого березня.

Фото з Facebook-сторінки Ольги Буславець

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button