У Китаї зафіксували нові випадки коронавірусу. Місто Харбін — на карантині
У провінції Хейлунцзян повідомили про 537 підтверджених випадків захворювання.
У провінції Хейлунцзян повідомили про 537 підтверджених випадків захворювання.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 124 днів. За цей час ми опублікували 25004 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У місті Харбін на північному сході Китаю, що має десять мільйонів населення, ввели карантинні обмеження через новий спалах вірусу COVID-19.
В столиці провінції Хейлунцзян заборонили в’їзд транспортних засобів до житлових зон немісцевих жителів та тих, хто зареєстровані в інших містах, повідомляє Reuters із посиланням на місцеві ЗМІ.
Також було вирішено ізолювати тих, хто приїздитиме з-за меж Китаю, особливо з ключових епідемічних районів.
Під підозрою ураження вірусом наразі перебувають близько 1400 людей. До вівторка у провінції Хейлунцзян повідомляли про 537 підтверджених випадків захворювання. Крім Харбіна, також були зафіксовані ще два випадки захворювання у місті Муданьцзян.
Раніше повідомляли про те, що Китай посилив обмеження на кордоні з Росією через виявлення коронавірусу в 51 громадянина Китаю, що прилетіли на одному літаку з Росії.
Цього місяця у місті затвердили 28-денний карантин для всіх, хто приїжджає з-за кордону, та обов’язкову діагностику для них: два ПЛР-тести і тест на антитіла. Також передбачений карантин у 14 днів для тих помешкань, де є підтверджені випадки ураження або зафіксовані безсимптомний перебіг хвороби.
На думку генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреш, пандемія коронавірусу «є кризою охорони здоров’я, яка швидко стає кризою прав людини» у світі. Про це він повідомив у своєму Twitter. Натомість Гутерреш вважає, що в центрі уваги мають бути люди та їхні права.
#COVID19 is a public health emergency — that is fast becoming a human rights crisis.
People — and their rights — must be front and centre.
My new report on how human rights can and must guide #coronavirus response & recovery: https://t.co/CmYirKbsci pic.twitter.com/rssMV0MPBg
— António Guterres (@antonioguterres) April 23, 2020
Читайте також: У світі точиться дискусія про наслідки коронавірусу між інтелектуалами.
Фото: Reuters.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті