Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 124 днів. За цей час ми опублікували 25004 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У місті Харбін на північному сході Китаю, що має десять мільйонів населення, ввели карантинні обмеження через новий спалах вірусу COVID-19.

В столиці провінції Хейлунцзян заборонили в’їзд транспортних засобів до житлових зон немісцевих жителів та тих, хто зареєстровані в інших містах, повідомляє Reuters із посиланням на місцеві ЗМІ.

Також було вирішено ізолювати тих, хто приїздитиме з-за меж Китаю, особливо з ключових епідемічних районів.

Під підозрою ураження вірусом наразі перебувають близько 1400 людей. До вівторка у провінції Хейлунцзян повідомляли про 537 підтверджених випадків захворювання. Крім Харбіна, також були зафіксовані ще два випадки захворювання у місті Муданьцзян.

Раніше повідомляли про те, що Китай посилив обмеження на кордоні з Росією через виявлення коронавірусу в 51 громадянина Китаю, що прилетіли на одному літаку з Росії.

Цього місяця у місті затвердили 28-денний карантин для всіх, хто приїжджає з-за кордону, та обов’язкову діагностику для них: два ПЛР-тести і тест на антитіла. Також передбачений карантин у 14 днів для тих помешкань, де є підтверджені випадки ураження або зафіксовані безсимптомний перебіг хвороби.

На думку генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреш, пандемія коронавірусу «є кризою охорони здоров’я, яка швидко стає кризою прав людини» у світі. Про це він повідомив у своєму Twitter. Натомість Гутерреш вважає, що в центрі уваги мають бути люди та їхні права.

Читайте також: У світі точиться дискусія про наслідки коронавірусу між інтелектуалами.

Фото: Reuters.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button