Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24988 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У першому кварталі 2020 року українські домогосподарства встановили понад 2100 сонячних електростанцій загальною потужністю 65 МВт. Це у 1,5 рази більше, ніж за аналогічний період 2019 року, повідомляє Держенергоефективності.

Водночас зростання як за кількістю домогосподарств, так і за загальною потужністю становить 10% і 12% відповідно. Це найменший показник зростання за весь час.

Загалом сонячні електростанції в Україні використовують понад 24 тисячі домогосподарств, загальна потужність сягає 618 МВт, а сумарний обсяг вкладених коштів – близько 500 мільйонів євро. Всі ці домашні СЕС можуть генерувати кількість енергії, якої достатньо приблизно для 230 тисяч родин.

Найбільше домогосподарств із сонячними станцями у Дніпропетровській, Тернопільській та Київській областях.

Нагадаємо, Міністерство енергетики та захисту довкілля планує зупинити будівництво нових сонячних та вітряних електростанцій, а також зменшити «зелений тариф».

Фото: saee.gov.ua

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button