Споживання електроенергії в Україні зменшилось на 11% у квітні порівняно з березнем
Основними чинниками зниження називають сезонне потепління та карантин.
Основними чинниками зниження називають сезонне потепління та карантин.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
За даними «Укренерго», споживання електроенергії в Україні в квітні зменшилось порівняно з березнем на 11%, та майже на 8% в порівнянні з квітнем 2019 року.
Найбільший спад споживання, порівняно з квітнем 2019, показує машинобудівна галузь (-21%), транспортна галузь (-17%), металургія (-13%), та паливна галузь і комунально-побутовий сектор економіки (по -12%). Населення ж зменшило споживання електроенергії на 1%.
«Решта секторів економіки знижували чи збільшували своє споживання ситуативно. Тому очікується, що тенденція до зниження споживання всіма категоріями зберігатиметься до моменту завершення карантину», – додають у повідомленні.
Зазначають, що основні чинники зниження – сезонне потепління та карантин, через введення якого можливості роботи промислових підприємств, середнього та малого бізнесу, а також сфери послуг стали обмеженими.
28 квітня Міністерство енергетики та захисту довкілля України затвердило оновлений прогнозний баланс електричної енергії на 2020 рік. Документ передбачає зниження споживання електроенергії на 5,7% цьогоріч. Оновлений показник враховує зменшення рівня електроспоживання під час карантину.
Фото обкладинки: Getty Images
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті