Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23637 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

За даними «Укренерго», споживання електроенергії в Україні в квітні зменшилось порівняно з березнем на 11%, та майже на 8% в порівнянні з квітнем 2019 року.

Найбільший спад споживання, порівняно з квітнем 2019, показує машинобудівна галузь (-21%), транспортна галузь (-17%), металургія (-13%), та паливна галузь і комунально-побутовий сектор економіки (по -12%). Населення ж зменшило споживання електроенергії на 1%.

Графік споживання промислової групи з повідомлення «Укренерго»

«Решта секторів економіки знижували чи збільшували своє споживання ситуативно. Тому очікується, що тенденція до зниження споживання всіма категоріями зберігатиметься до моменту завершення карантину», – додають у повідомленні.

Зазначають, що основні чинники зниження – сезонне потепління та карантин, через введення якого можливості роботи промислових підприємств, середнього та малого бізнесу, а також сфери послуг стали обмеженими.

28 квітня Міністерство енергетики та захисту довкілля України затвердило оновлений прогнозний баланс електричної енергії на 2020 рік. Документ передбачає зниження споживання електроенергії на 5,7% цьогоріч. Оновлений показник враховує зменшення рівня електроспоживання під час карантину.

Фото обкладинки: Getty Images

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button