Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 305 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

З 22 травня Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова ВЕЖА» вирішив зробити постійною експозицію мультимедійного макета Львова «Смерть та відродження міста».

«Сучасні технології та історична наука дають змогу показати вам візуальну історію, як змінювався Львів протягом століть», — пишуть в анонсі експозиції.

Проєкт демонструє життя Львова із моменту заснування міста до сучасності. До роботи залучили велику команду архітекторів, істориків і волонтерів. Вони розробили детальний макет центру міста з точним дотриманням пропорцій будівель і пагорбів, а також створили ЗD-відеомапінг, який розповідає про важливі ключові моменти з історії Львова.

Вперше макет показали львів’янам та гостям міста у вересні 2019 року. Тоді учасники команди зазначили, що створений макет містобудівного розвитку Львова можна використовувати для наочного зображення вдалої інтеграції наявних будівель, а також для моделювання майбутніх.

Тоді ж заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод підкреслив унікальність проєкту та наголосив:

«Це цікаво, інноваційно і дуже важливо, щоб сучасна молодь приходила сюди і, переглядаючи цей ЗD-мапінг, вивчала міську історію. Приємно, що Порохова Вежа оновлюється і працює як сучасний центр, стає платформою для обміну ідеями між архітекторами, експертами, молоддю і митцями. Ми повинні такі проєкти популяризувати та сприяти їхньому розвитку».

Всі фото зі сторінки у Facebook Центру Архітектури, Дизайну та Урбаністики «Порохова ВЕЖА»

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button