Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 307 днів. За цей час ми опублікували 26384 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Аеропорт «Київ» (Жуляни) через карантин втратив 92% доходів, «які можна округлити до 100%», і не зможе вижити без допомоги держави. Про це заявив в інтерв’ю LB.ua Олег Левченко, гендиректор приватної компанії «Мастер-Авіа», яка спільно з комунальним підприємство МА «Київ» забезпечує роботу аеропорту.

Наразі аеропорт раз приймає поштовий рейс кілька разів на тиждень та один-два бізнес-рейси на місяць. Для порівняння, до карантину здійснювалося приблизно 50 рейсів щодня. Із березня 2000 співробітників – у «неоплачуваній відпустці».

Аеропорту вдалося знизити видатки на 50-60% у порівнянні з лютим, проте втрати все одно завеликі. Через це керівництво двічі зверталося до президента та Кабміну за допомогою. Просили 22 мільйони гривень щомісячної допомоги, субсидію 15 доларів на кожного пасажира та допомогу у рефінансуванні кредиту на 28 мільйонів доларів.

«22 мільйони гривень – це та мінімальна сума, яка дозволить нам утримати колектив на мінімальних зарплатах, утримувати інфраструктуру та гарантувати безпеку польотів», – зазначає Левченко.

За його словами, уряд звільнив аеропорт від податків у березні, проте вже за квітень керівні компанії мусять сплатити 3,5 мільйона гривень податку на землю та нерухомість, а також решту податків. Керівництво звернулося до Київради з проханням зменшити земельний податок.

Левченко зазначив, що аеропорт «Київ» планує відновити всі міжнародні та внутрішні рейси 15 червня.

Фото: Yaroslav Petrukhno, facebook.com/airportkiev/

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button