Як переробляють люмінесцентні та енергоощадні лампи, що містять ртуть? (відео)
Після використання такі лампи отримують статус «особливо небезпечних відходів» та потребують чіткої схеми утилізації.
Після використання такі лампи отримують статус «особливо небезпечних відходів» та потребують чіткої схеми утилізації.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
КП «Київкомунсервіс» опублікували відео, де показано, як відбувається утилізація партії люмінесцентних та енергоощадних ламп, що містять ртуть. Всього у столиці їх зібрали 26 тисяч штук, їх відправили на перероблення до підприємства НПК «УкрЕкоПром».
Як відомо, відпрацьовані люмінесцентні лампи належать до відходів I класу небезпеки, оскільки містять у своєму складі отруйні сполуки ртуті в кількості, що становить загрозу для життя людини (у лампах міститься від 2 до 10 мг ртуті, смертельною для людини є доза у 2,5 г при вдиханні).
У «Київкомунсервіс» додають, що термометри, зібрані раніше в Києві, відправили на утилізацію на одне з підприємств Львівщини, а контейнер з батарейками — на перероблення до Румунії.
Організація «Батарейки, здавайтеся» повідомляє про те, що на заводі GreenWEEE в Румунії вже розвантажили третю фуру з батарейками з України. За підрахунками ініціативи, з України вивезли вже 60 тонн батарейок. Відео того, як відбувається утилізація батарейок, компанія розмістила в себе на сторінці раніше.
https://www.facebook.com/Kyivcomunservice/videos/2636959689874180/
Фото з відкритих джерел
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті