Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

КП «Київкомунсервіс» опублікували відео, де показано, як відбувається утилізація партії люмінесцентних та енергоощадних ламп, що містять ртуть. Всього у столиці їх зібрали 26 тисяч штук, їх відправили на перероблення до підприємства НПК «УкрЕкоПром».

Як відомо, відпрацьовані люмінесцентні лампи належать до відходів I класу небезпеки, оскільки містять у своєму складі отруйні сполуки ртуті в кількості, що становить загрозу для життя людини (у лампах міститься від 2 до 10 мг ртуті, смертельною для людини є доза у 2,5 г при вдиханні).

У «Київкомунсервіс» додають, що термометри, зібрані раніше в Києві, відправили на утилізацію на одне з підприємств Львівщини, а контейнер з батарейками —  на перероблення до Румунії.

Організація «Батарейки, здавайтеся» повідомляє про те, що на заводі GreenWEEE в Румунії вже розвантажили третю фуру з батарейками з України. За підрахунками ініціативи, з України вивезли вже 60 тонн батарейок. Відео того, як відбувається утилізація батарейок, компанія розмістила в себе на сторінці раніше.

https://www.facebook.com/Kyivcomunservice/videos/2636959689874180/

Фото з відкритих джерел

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button