Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Найближчим часом у Відні відмовляться від використання нафти та газу для опалення новобудов. Опалення та охолодження приміщень, а також підігрів води будуть здійснюватись із використанням відновлювальної енергії.

Відео з описом програми поширила на своїй сторінці у Facebook заступниця міського голови Відня Біргіт Гебейн, що також є радницею з питань містобудування, дорожнього руху та транспорту, охорони клімату, енергетичного планування та участі громадськості.

Зазначається, що кліматичні зміни та виснаження природних ресурсів перетворюються на перешкоду соціально-економічному розвиткові міста. Тож комісія ЄС оприлюднила план заборони використання нафти і газу у новобудовах. Це рішення також створить нові «зелені» робочі місця і зробить енергетику міста більш незалежною.

Передумови до прийняття цього рішення заклали ще влітку 2019 року, коли у місті оголосили про заборону з наступного літа використовувати у новобудовах нагрівачі, що використовують для опалення нафту чи газ. Відтак, кількість систем обігріву, що використовуватимуть паливо, має скоротитися до 20%.

Фото обкладинки: скрін з відео-анонсу програми

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button