Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 279 днів. За цей час ми опублікували 23497 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Станом на ранок 22 червня в результаті трагедії обвалу будинку на вул. Соломії Крушельницької, 1/5 у Києві, за даними МВС, загинуло троє людей (дві жінки 1943 та 1974 року народження та чоловік 1991 року народження), п’ятеро людей отримали травми, 23 особи евакуювали. Рятувальники шукають ще двох мешканців будинку.

«На даний час доля 2-х чоловіків 1976 та 1967 року народження залишається невідомою». – з повідомлення Міністерства.

МВС наразі розглядає дві версії вибуху: зазначений раніше вибух побутового газу та підрив вибухового пристрою. Постійно існує ризик обвалу постраждалого будинку. Заступник міністра МВС Антон Геращенко відзначив, що зараз «несучий каркас тримається тільки за рахунок спеціальних тросів, що скріплюють плити, які розійшлися в різні сторони».

Адріан Галач, шеф-редактор журналу «Промислова безпека», повідомив Громадському радіо про те, що дослідження причин мають здійснювати фахівці. Поки що офіційної заяви щодо причини трагедії не було. Натомість він повідомив про те, що відбуваються обшуки в газорозподільчій компанії, що може бути підтвердженням припущення про вибух побутового газу.

«На питання чому зросла частота випадків вибуху газу в будинках, він зазначив, що більшість систем забезпечення населення газом застарілі, деякі з них налічують до 70 років експлуатації. (…) Ми отримали цей наш історичний спадок, треба з цим щось робити. З одного боку – це велике благо, найбільш дешевий вид енергії. Але з іншого боку треба щось з цим робити. за радянських часів була система тотального контролю: приходили інспектори, які перевіряли, стан, справність обладнання, контролювали. Так само було з побутовими балонами, де не біло промислових мереж. Сьогодні, ви знаєте, що майже ні до кого не можна зайти до квартири перевірити, а побутові балони можна заправити будь-де без жодних перешкод», – коментує ситуацію Адріан Галач.

На сторінці КМДА у Facebook з’явилось повідомлення про те, що всі постраждалі в наслідок вибуху будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 отримують необхідну допомогу, наразі переселили 45 мешканців.

Фото: з відкритих джерел

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button