Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 276 днів. За цей час ми опублікували 23483 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Другого липня на Facebook-сторінці CANactions School транслюватиметься лекція професора Кіса Крістіаансе, засновника нідерландького архітектурного бюро KCAP Architects & Planners.

Крістіаансе говоритиме про урбанізовані ландшафти, які мають, з одного боку, високу щільність населення та міські споруди, а з іншого – велику частку сільськогосподарських угідь. Такий ландшафт не може бути спроєктованим, а лише керованим. Рульові механізми складаються радше з «факторів гальмування», що захищають від надмірної урбанізації.

«Нас зазвичай вчать, що принаймні 50% світового населення проживає у містах. Однак забувається, що половина з цих 50%, ймовірно, мешкає в урбанізованих ландшафтах. Також більшість населення міст Європи живе на околицях міста, а не в центрі», – йдеться в анонсі.

Трансляція лекції «Інверсія. Віднімання. Зростання» почнеться о 19:00 другого липня. Мова – англійська.

Кіс Крістіаансе з 1980 року був партнером заснованої Рем Колхаасом компанії OMA, 1989 року створив власну компанію KCAP Architects & Planners, а також був співзасновником ASTOC Architects and Planners. 2009 року був куратором Четвертої міжнародної бієнале архітектури в Роттердамі.

У своїй роботі Кіс фокусується на міських завданнях у складних ситуаціях та на керівництві міськими процесами. Він є експертом у розробці університетських містечок та реновації колишніх промислових, залізничних та портових районів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button