Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

На станції «Дніпро» розмістили cкульптуру медузи, зроблену з пластикових пакетів, повідомляє пресслужба Київського метрополітену.

Скульптура медузи була частиною організованої WWF Україна виставки «Середовище існування. Маніфест 2020», що проходила навесні в Галереї «Лавра».

Скульптура на виставці в Галереї «Лавра», березень 2020 року. Фото: facebook.com/lavragallery

Брати Микита та Егор Зiгура (ZiguraArt) назвали створений ними об’єкт «Медуза LPDE», де абревіатура – маркер поліетилену низької щільності, з якого роблять одноразові пакети. Автори пропонують замислитися над проблемою забруднення водойм.

«Я зустріла цю Медузу LPDE на виставці, й одразу зрозуміла, що ви її точно і скоро побачите на станції “Дніпро”», – повідомила заступниця начальника метрополітену Наталка Макогон.

Ліворуч – медуза, встановлена на станції «Дніпро». Фото: facebook.com/natalka.makogon

Медузу розмістили за склом у порталі «Мир», під монументом жінки з голубами. Скульптура залишатиметься там до 30 серпня.

«Станція обрана не випадково. Стан Дніпра критично важливий не лише для столиці, а й багатьох інших регіонів України. Але навіть приватні рибалки та відпочивальники на набережній часто залишають після себе сміття на доріжках та у воді, не кажучи вже про підприємства», – зазначає Макогон.

Цієї суботи, третього червня у світі та в Києві зокрема проходитиме акція «День без поліетилену». В цей день закликають відмовитися від пластикових пакетів. Торік у Львові більш як сто магазинів долучилися до акції.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button