Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Профспілки «Київського метрополітену» та «Київпастрансу» просять депутатів Київради компенсувати втрати підприємств під час карантину, щоб уникнути заборгованостей із виплати зарплат, а також боргів за спожиту електроенергію. Про це йдеться на сторінках підприємств у Facebook.

Зокрема, «Київпастранс» наголошує, що з початку карантину безкоштовно перевозив медиків, рятувальників та інших працівників, від яких залежала життєдіяльність столиці. Загалом після закриття метро все навантаження взяв на себе наземний транспорт. При цьому кількість пасажирів було обмежено, а рухомий склад і зупинки слід було постійно дезінфікувати.

Навіть після відновлення роботи у повному режимі з 23 травня наземний транспорт може перевозити лише пасажирів відповідно до кількості місць для сидіння. Це призводить до того, що «Київпастранс» не може вийти на рівень доходів, який був до пандемії.

«Ми допомогли місту вистояти під час карантину, тепер місто може допомогти вистояти нам», – йдеться у заяві.

У «Київському метрополітені» зауважують, що понад 68% співробітників працюють у шкідливих умовах, в понад 9% – постійно вночі, в той час як основним джерелом доходів, з яких виплачують зарплату, є продаж квитків.

Водночас через те, що метро не працювало у звичайному режимі з 17 березня до 25 травня, втрати склали понад 620 мільйонів гривень.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button