Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

20-22 липня у Києві відбулися тренінги з безпеки дорожнього руху, які провів освітній центр Safety Park.

Лекції пройшли в рамках комплексного курсу #Курс100, на якому 500 українців безкоштовно навчають світових практик та інструментів захисту життя за 15 напрямками безпеки.

Зокрема, слухачам пояснюють, що таке екстремальне (extreme driving) і захисне керування (defensive driving), як передбачити аварійну ситуацію за кермом і що робити, якщо вона трапилася.

Також розповідають, як правильно підібрати захисне екіпірування мотоцикліста та як пристосуватися до інфраструктурних реалій людині в інвалідному візку.

Лекторами тренінгів були: програмна менеджерка «Групи активної реабілітації» Уляна Пчьолкіна, директор MotoHelp Дмитро Буренін, директор та інструктор-викладач тренінгової компанії «Центр спеціальної підготовки» – Олег Картавий та Віктор Плотніков, інструктори центру безпечного керування автомобілем «Твоя безпека» – Геннадій Мазепа та Дмитро Павлов, інструктори школи автодрому «Чайка» – Артем Шабазов та Олег Сухоруков, засновник і мототренер мотошколи The Riders – Леонід Каллаш та Олександр Бобер.

Safety Park проводить безкоштовні відкриті онлайн-лекції для всіх охочих кілька разів на місяць. Подивитись минулі лекції можна на YouTube-каналі проєкту, а слідкувати за новими – на сторінках у Facebook та Instagram.

Заняття проходять на автодромі «Чайка» та на паркінгу гіпермаркету «Ашан» на Почайні.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button