У Києві проводять безкоштовні тренінги з безпеки дорожнього руху
Слухачам пояснюють, що таке екстремальне і захисне керування, як передбачити аварійну ситуацію, як убезпечитися мотоциклісту та як пристосуватися людині на інвалідному візку.
Слухачам пояснюють, що таке екстремальне і захисне керування, як передбачити аварійну ситуацію, як убезпечитися мотоциклісту та як пристосуватися людині на інвалідному візку.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24972 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
20-22 липня у Києві відбулися тренінги з безпеки дорожнього руху, які провів освітній центр Safety Park.
Лекції пройшли в рамках комплексного курсу #Курс100, на якому 500 українців безкоштовно навчають світових практик та інструментів захисту життя за 15 напрямками безпеки.
Зокрема, слухачам пояснюють, що таке екстремальне (extreme driving) і захисне керування (defensive driving), як передбачити аварійну ситуацію за кермом і що робити, якщо вона трапилася.
Також розповідають, як правильно підібрати захисне екіпірування мотоцикліста та як пристосуватися до інфраструктурних реалій людині в інвалідному візку.
Лекторами тренінгів були: програмна менеджерка «Групи активної реабілітації» Уляна Пчьолкіна, директор MotoHelp Дмитро Буренін, директор та інструктор-викладач тренінгової компанії «Центр спеціальної підготовки» – Олег Картавий та Віктор Плотніков, інструктори центру безпечного керування автомобілем «Твоя безпека» – Геннадій Мазепа та Дмитро Павлов, інструктори школи автодрому «Чайка» – Артем Шабазов та Олег Сухоруков, засновник і мототренер мотошколи The Riders – Леонід Каллаш та Олександр Бобер.
Safety Park проводить безкоштовні відкриті онлайн-лекції для всіх охочих кілька разів на місяць. Подивитись минулі лекції можна на YouTube-каналі проєкту, а слідкувати за новими – на сторінках у Facebook та Instagram.
Заняття проходять на автодромі «Чайка» та на паркінгу гіпермаркету «Ашан» на Почайні.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті