Працівники «Київпастрансу» показали журналістам гуртожиток із грибком. За документами, у будівлі мали провести ремонт
Директор фірми, яка перемогла у тендері, повідомив, що до робіт не приступали, оскільки «Київпастранс» так і не перерахував гроші.
Директор фірми, яка перемогла у тендері, повідомив, що до робіт не приступали, оскільки «Київпастранс» так і не перерахував гроші.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Працівники «Київпастрансу» поскаржилися на умови проживання у гуртожитку Куренівського депо на вулиці Сирецькій, 25. Журналісти ТСН зняли приміщення з грибком на стінах, старими «облупленими» душовими кімнатами та стелею, з якої сиплеться тиньк.
Повідомляють, що водії тролейбусів, автобусів і трамваїв, які мешкають у гуртожитку, чекали на ремонт десять років. За даними системи ProZorro, наприкінці лютого «Київпастранс» підписав контракт на 1,7 мільйона гривень із компанією «Дан», яка мала відремонтувати туалети на першому і третьому поверхах, кухні, коридори й душові на четвертому поверсі. За документами роботи мали завершити у квітні.
Директор «Дан» Андрій Данилюк повідомив журналістам, що до робіт його фірма не приступала, оскільки «Київпастранс» так і не перерахував гроші.
«У них фінансування не було. Вони договір підписали, але не оплачували», – пояснює директор компанії.
Заступник директора депо відмовився коментувати ситуацію і намагався заборонити зйомку.
Один із водіїв «Київпастрансу» розповів, що чимало мешканців гуртожитку бояться говорити на камеру, оскільки не хочуть втратити житло. Кімната в гуртожитку коштує 400 гривень на місяць, за такі гроші в Києві вони не знайдуть іншого помешкання.
Нещодавно «Київпастранс» звернувся до Київради з проханням компенсувати втрати підприємства під час карантину, щоб уникнути боргів за зарплатами та за спожиту електроенергію.
Раніше у сюжеті телеканалу НТН повідомлялося про умови, в яких живуть водії «Київпастрансу» через невиплати зарплат, а також про умови, в яких вони працюють.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті