Частина Києва залишилася без електрики, зупинилися тролейбуси. Що трапилося?
Деякі споживачі також можуть залишитися без водопостачання.
Деякі споживачі також можуть залишитися без водопостачання.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Увечері 27 липня через аварію на ТЕЦ зникло електропостачання у частині Києва – переважно на правому березі зокрема у Голосївському, Шевченківському, Печерському та Солом’янському районах. Водночас Інформатор повідомляє, що стрибки напруги помічали також мешканці лівобережних Позняків і Березняків.
Сталося пошкодження обладнання на Київській теплоелектроцентралі №5, що розташована на вулиці Промисловій, повідомляє пресслужба КМДА.
«Спільно зі службами ДТЕК Київські електричні мережі здійснюється перепідключення споживачів. Орієнтовний термін виконання робіт – 3 години», – повідомляють у КМДА.
Деякі споживачі також можуть залишитися без водопостачання.
Через «відсутність напруги в мережі оператора міських електромереж» зупинилися тролейбуси, повідомляє Київпастранс. Зокрема, затримки на тролейбусних маршрутах 1, 3, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 38, 40, 40к, 42д, 43, 50.
Не працюють світлофори, через що на дорогах утворилися затори. У ТРЦ Ocean Plaza через відсутність електрики евакуювали людей. Повідомляють про відсутність світла на деяких станціях метро – «Дружби народів», «Печерська».
Інформатор також опублікував фото диму над теплоелектростанцією.
Фото: Інформатор
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті