Яка причина «блекауту» в центрі Києва? Пояснюємо
Через аварію на ТЕЦ-5 частина киян Печерського, Голосіївського та Солом’янського районів тимчасово залишилися без електропостачання, а деякі – і без води.
Через аварію на ТЕЦ-5 частина киян Печерського, Голосіївського та Солом’янського районів тимчасово залишилися без електропостачання, а деякі – і без води.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Відключення трапилося о 18.49 через аварію на київській ТЕЦ-5: загоряння масляного вимикача порушило роботу розподільчого пристрою та знеструмило систему шин, від яких електроенергію отримують три райони міста.
Локалізувати пошкодження вдалося досить швидко, але на перепідключення споживачів до мережі КП «Київтеплоенерго» спільно з ДТЕК «Київські електромережі» знадобилося близько двох годин.
Зараз теплоелектроцентраль №5 працює в штатному режимі. Два енергоблоки працюють згідно з графіком енергоринку, а пошкоджене обладнання знаходиться на ремонті.
Нагадаємо, ввечері 27 липня у кількох районах на правому березі міста зникло електропостачання. Жителі Позняків і Березняків також помічали стрибки напруги.
Без електрики опинилися не лише житлові будинки, але й світлофори, тролейбусні лінії (маршрути 1, 3, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 38, 40, 40к, 42д, 43, 50), станції метро «Дружби народів» та «Печерська».
Через відсутність світла людей довелося евакуювати з ТРЦ Ocean Plaza.
Читайте також: Понад половина українців жертвують іншими потребами, щоб сплатити рахунки за енергію – дослідження USAID
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті