Учасники графіті-фестивалю ревіталізували промислову зону Львова (фото)
Понад двадцять художників створили 80-метрове графіті на території радянського ремонтного цеху, що на Панаса Мирного, 24.
Понад двадцять художників створили 80-метрове графіті на території радянського ремонтного цеху, що на Панаса Мирного, 24.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
22 українських художники створили 80-метрове графіті на фасадах промислових будівель по вулиці Панаса Мирного, 24. Це сталося в рамках графіті-фестивалю «Алярм-Львів’20», що відбувся 25-26 липня у Львові.
Над полотном працювали митці зі Львова, Києва, Луцька, Івано-Франківська, Харкова, Сум, Рівного, Ужгорода та Кам’янського.
Промислові фасади, які розмальовували художники, розташовані у місцевості «Новий Львів» поблизу вулиці Професора Буйка. Кілька років тому Львівська міська рада внесла довколишню територію у програму ревіталізації промислових зон.
Співорганізатор графіті-фестивалю «Алярм-Львів’20» Іван Студницький відмічає, що створені в рамках фестивалю графіті нададуть радянським будівлям нової ідентичності та сприяють ревіталізації індустріального району, адже привертатимуть увагу туристів та громади міста до старих промислових будівель.
Однією з чотирьох локацій фестивалю стала територія радянського ремонтного цеху, який викупила та реконструювала ІТ-компанія Intellias. Співзасновник та CEO Intellias Віталій Седлер відмічає, що на місці, де раніше був осередок енергетичної інженерії Львова (що й дав назву новому офісу компанії — Ampère Hall) тепер буде сучасний центр ІТ-інженерії.
«Ми створили 6-поверхову офісну будівлю, обладнану під потреби сучасних ІТ компаній: з креативним дизайном, терасою на даху, озелененням території, з авто- та велопарковкою. Нам вдалось зберегти поряд з офісом сквер. Незабаром ми його облагородимо. Ми дуже раді долучитися до ревіталізації цього району, зберігаючи його унікальну ідентичність», — додає Седлер.
Усі світлини — з пресрелізу фестивалю
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті