При розгляді Генплану Києва врахують пропозицій киян та внесуть корективи
В КО «Київгенплан» повідомили, що отримали близько 200 пропозицій та зауважень щодо матеріалів Генплану. Громадські слухання будуть після закінчення карантину.
В КО «Київгенплан» повідомили, що отримали близько 200 пропозицій та зауважень щодо матеріалів Генплану. Громадські слухання будуть після закінчення карантину.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На сайті КМДА повідомляють, що матеріали проєкту нового Генерального плану міста Києва передали замовнику – Департаменту містобудування та архітектури. Міністерству культури та інформаційної політики на розгляд передали Історико-архітектурний опорний план, підготовка якого наразі закінчується.
За словами очільника КО «Київгенплан» Сергія Броневицького громадські слухання оголосять після завершення карантину, вони триватимуть не менше одного місяця. До слухань планують залучити я якнайбільше мешканців міста. Спірні питання розглядатиме узгоджувальна комісія.
Проєкт Генерального плану міста також розглянуть на архітектурно-містобудівній раді при Департаменті містобудування та архітектури Києва. Попередньо мають бути отримані висновки профільних департаментів та служб КМДА.
Броневицький зазначив, що проєкт Генплану складається із 17 томів текстових і графічних матеріалів, та брошури основних положень, які можна було переглянути на сайті.
В результаті – отримано близько 200 пропозицій та зауважень стосовно уточнення функціонального призначення окремих земельних ділянок, коригування розміщення буферних лісопарків, зелених зон відпочинку, трасування транспортних магістралей. З урахуванням наданих пропозицій та зауважень здійснюється коригування проєктних матеріалів.
У разі отримання зауважень, проєктні матеріали доопрацьовуватимуть. Після цього замовник направить проєкт Генерального плану міста Києва для проведення експертизи містобудівної документації в установленому порядку, що триватиме не менше як місяць.
«Після усіх зазначених тривалих процедур, які вимагаються згідно із законодавством, та отримання експертного звіту проєкт буде поданий на розгляд Київради», – додав Броневицький.
Обкладинка: Eugene Chystiakov / unsplash
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті