Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/kyivtransparkservis

У Києві у тестовому режимі почав працювати сервіс, який полегшує процес повернення евакуйованого автомобіля зі штрафмайданчика. Він працює на базі мобільного застосунку Kyiv Smart City, повідомляє пресслужба КМДА.

Сервіс дозволить зменшити черги у пунктах видачі автомобілів на 25-30%, запевняє директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

Водій вводить дані автомобіля у застосунку Kyiv Smart City («Міські сервіси» – «Сервіси водія» – «Евакуація»), на основі чого створюється електронна заява на повернення автівки.

Якщо дані внесені до 18:00, заяву буде підтверджено того ж дня. Якщо після 18:00 – наступного дня, про що водій отримає сповіщення.

Водієві достатньо роздрукувати заяву і прямувати одразу на штрафмайданчик до представника поліції, який там же відсканує заяву та видасть автомобіль за кілька хвилин.

Також на численні прохання водіїв подовжено час роботи штрафмайданчиків у суботу – з 9:00 до 17:00.

Нагадаємо, наприкінці минулого року «Київтранспарксервіс» змінив правила отримання автомобіля зі штрафмайданчика, що ускладнило повернення евакуйованої машини. У відповідь на скарги водіїв «Київтранспарксервіс» радив не порушувати правила паркування.

За даними «Київтранспарксервісу», щодня у Києві переміщують до штрафмайданчиків блізько 300 автівок порушників. За липень ця цифра склала 5585.Найчастіші порушення, через які евакуюють автомобілі, – паркування на велосмугах, пішохідних переходах, смугах руху громадського транспорту, перехрестях.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button