Біля берегів Одеси підняли напівзатонулий танкер «Делфі» (фото, відео)
Наступний етап – герметизація і ремонт суда, після чого його можна буде транспортувати подалі від міського пляжу.
Наступний етап – герметизація і ремонт суда, після чого його можна буде транспортувати подалі від міського пляжу.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Сьогодні, 26 серпня, в Одесі нарешті поставили на кіль танкер «Делфі», який зазнав аварії біля берегів Одеси ще в листопаді 2019 року. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.
«Наступний етап – візуальний огляд корпусу аварійного судна, його герметизація та ремонт. І як тільки буде забезпечено достатній рівень плавучості Делфі, за допомогою плавкрану та понтону його можна буде транспортувати у визначене місце подалі від міського пляжу», – зазначив міністр.
Судно підняли фахівці компанії «Краншип», а профінансувала роботи фірма «Бруклін-Київ». Держава отримала отримала право на організацію підйому лише 21 липня після невдалих спроб судновласника підняти танкер.
https://www.facebook.com/vladyslav.kryklii/videos/pcb.3280707848685731/3280702092019640/?type=3&theater
За словами Криклія, акваторію постійно очищують від залишків нафтопродуктів.
Під час аварії 20-22 листопада 2019 року з танкера вилилися нафтопродукти. Витоки ставалися й пізніше, зокрема у липні під час чергової спроби перевернути судно.
Нафтопродукти не заважали одеситам купатися на пляжі «Дельфін», біля якого затонув танкер. Містяни й туристи фоторафувалися на фоні судна.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті