Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/vladyslav.kryklii

Сьогодні, 26 серпня, в Одесі нарешті поставили на кіль танкер «Делфі», який зазнав аварії біля берегів Одеси ще в листопаді 2019 року. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Наступний етап – візуальний огляд корпусу аварійного судна, його герметизація та ремонт. І як тільки буде забезпечено достатній рівень плавучості Делфі, за допомогою плавкрану та понтону його можна буде транспортувати у визначене місце подалі від міського пляжу», – зазначив міністр.

Фото: facebook.com/vladyslav.kryklii

Судно підняли фахівці компанії «Краншип», а профінансувала роботи фірма «Бруклін-Київ». Держава отримала отримала право на організацію підйому лише 21 липня після невдалих спроб судновласника підняти танкер.

https://www.facebook.com/vladyslav.kryklii/videos/pcb.3280707848685731/3280702092019640/?type=3&theater

За словами Криклія, акваторію постійно очищують від залишків нафтопродуктів.

Під час аварії 20-22 листопада 2019 року з танкера вилилися нафтопродукти. Витоки ставалися й пізніше, зокрема у липні під час чергової спроби перевернути судно.

Фото: Думская

Нафтопродукти не заважали одеситам купатися на пляжі «Дельфін», біля якого затонув танкер. Містяни й туристи фоторафувалися на фоні судна.

 

 

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button