Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Alex Zagreb

Вранці 28 серпня біля входу до станції метро «Вокзальна» вишикувалися багатометрові черги. Фото і відео з’явилися у соцмережах.

https://www.facebook.com/avgusew/videos/10218502299085158/

Висувалися припущення, що черги пов’язані з ремонтом ескалатора або обмеженням входу на «Вокзальній», проте заступниця директора Київського метрополітену Наталка Макогон повідомила Укрінформу, що станція, зокрема й ескалатори, працює у звичайному режимі.

«Поїхало передмістя, приїхали електрички. І скоро перше вересня, люди купують проїзні квитки, розбираються з оплатою QR-коду, оскільки був карантин і багато людей з весни не були в Києві. Плюс люди тримають дистанцію одне з одним. Тобто, поїхало передмістя, і це ситуація осіннього пасажиропотоку», – пояснила Макогон.

Вона зазначала, що у ранкові пікові години у метро обмежують вхід лише на три станції залежно від пасажиропотоку: «Чернігівську», «Лісову», «Святошин». Натомість, за її словами, на «Вокзальній» немає такого пасажиропотоку, щоб обмежувати вхід: «Люди поступово заходять, і вестибюль вільний».

Черги на вході станції метро «Вокзальна» трапляються регулярно, зазвичай з сьомої до десятої ранку. Часом черга тягнеться з вестибюля метро майже до головного входу Центрального залізничного вокзалу.

На «Вокзальній» зазвичай багато людей, які приїжджають до Києва з інших міст та не мають безконтактних карток для оплати проїзду. У метрополітені раніше зазначали, що ранкові піки збігаються з прибуттям потягів і електричок.

Торік речниця метрополітену висловлювала сподівання, що у зв’язку з запланованою реконструкцією Вокзальної площі постане питання про спорудження другого, просторішого, входу в метро, адже наявний не може вмістити таку кількість пасажирів.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button