Туристичні працівники вимагають відкрити українські кордони для іноземців (фото)
«У грошах це втрати вже мільйонів, і не гривень», – запевняють представники туристичної галузі.
«У грошах це втрати вже мільйонів, і не гривень», – запевняють представники туристичної галузі.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
28 серпня кількасот працівників туристичної галузі влаштували мітинг під будівлею Кабінету міністрів у Києві, протестуючи проти термінового закриття кордонів для іноземців.
Днями на тлі зростання захворюваності уряд постановив закрити в’їзд в Україну для іноземних громадян з 29 серпня до 28 вересня, та невдовзі вирішив зробити це на день раніше – вже з 28 серпня. Винятки робитимуть для родичів першої лінії, іноземців із дозволом на роботу в Україні тощо.
Джерела ВВС News Україна повідомили, що головна мета такої термінової заборони – не пустити до України десятки тисяч хасидів на святкування єврейського Нового року (Рош га-Шана) в Умані. Цьогоріч свято припадає на 19-20 вересня, але паломники почали прибувати вже наприкінці літа.
У міністерстві закордонних справ це заперечують. «Ми не ухвалюємо рішень за дискримінаційними критеріями», – заявив голова МЗС Дмитро Кулеба.
Туристична галузь різко відреагувала на закриття кордонів. Голова Асоціації VISIT Ukraine та ексголова департаменту туризму КМДА Антон Тараненко назвав такий крок неприпустимим. Він запевняє, що за два місяці не було жодного випадку підтвердження вірусу від іноземного туриста або зараження після контакту з туристом.
«Тепер нас не люблять не тільки євреї, – зазначив він. – На міжнародному рівні в результаті у нас підмочена репутація».
За словами Тараненка, лише за добу через закриття кордонів було скасовано сотні авіарейсів та понад тисячу бронювань готелів по всій Україні, а також скасовано понад 100 бізнес-подій в одному лише Києві. Тисячі іноземців не пустили на рейси, їх розвертали в аеропортах.
«У грошах це втрати вже мільйонів, не тисяч і не гривень», – зазначив він.
З уряду надходили суперечливі повідомлення про можливість в’їзду для громадян Білорусі, яка зараз охоплена масовими протестами проти фальсифікації виборів і поліцейського насилля. Кулеба зазначав, що білоруси зможуть скористатися пільговим режимом перетину кордону, натомість у прикордонній службі заявляли, що у рішенні уряду не йдеться про жодні преференції для білоруських громадян.
Через термінове закриття кордонів і зсунення термінів на день раніше чимало білорусів не пустили на борт літака або знімали з рейсу після реєстрації.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті