Велоактивісти власноруч нанесли стерту розмітку велодоріжки «Троєщина-центр» (фото, відео)
Поганий стан велодоріжки створює небезпечну ситуацію на маршруті, адже водії погано бачать стерті велопереїзди.
Поганий стан велодоріжки створює небезпечну ситуацію на маршруті, адже водії погано бачать стерті велопереїзди.
Велоспільнота Троєщини поновила розмітку на одному з велопереїздів велосипедного маршруту «Троєщина-Центр», повідомляють у Фейсбук-груп «ВелоТроя». Для такої акції велосипедисти 30 серпня влаштували суботник.
За чотири роки існування маршруту розмітка помітно стерлася. Велопереїзди, які мають привертати увагу водіїв до потенційно небезпечних ділянок маршруту, тепер погано або зовсім не видно. Згідно з документами наразі велосипедний маршрут недобудований. Через це ШЕУ його не може його прийняти на баланс, а отже, поновлювати розмітку.
Ініціатори акції пояснюють, що поганий стан велодоріжки створює небезпечну ситуацію на маршруті: «особливо там, де велосмуга з’їжджає з трамвайного мосту Шухевича на Бальзака і проходить вздовж супермаркету “Глобал” щоб застрибнути знов на тротуар».
«15 велосипедистів 10 балончиків фарби і півтори години часу дозволили трошки полікувати велодоріжку на початку вул. Бальзака», – пишуть у групі велоспільноти.
Нагадаємо, веломаршрут «Троєщина-центр» відкрили у 2015 році. Його кошторис становив 41 мільйон гривень, але проєкт не був реалізований до кінця. Маршрут є доволі популярним. Проте у нього є свої недоліки. На деяких ділянках траса переривається дорогами або потрібно їхати не тротуаром, а проїжджою частиною. Частина дороги, яка пролягає узбіччям Північного мосту, досить вузька та нерівна.
«За чотири роки розмітка стерлася, асфальт став хвилястим, на Північному мосту так і не змогли поремонтувати асфальт і замінити іржаві травмонебезпечні перил», – нещодавно описував стан доріжки киянин Сергій Пасюта.
Поки міська влада відтягує вирішення проблеми, велоактивісти вирішили самостійно створити умови для безпечнішого користування маршрутом. Як розповідають, найбільше розфарбовувати велопереїзд на сподобалось дітям.
Усі фото: Аліна Волковская
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті