Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 282 днів. За цей час ми опублікували 23531 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/GardenCityNGO

Третього вересня у Києві відбудеться захід «Як адаптувати громадські простори до умов пандемії», який влаштовує команда Місто-сад.

Спікери з різних міст України поділяться спостереженнями, які можливості відкриває якісний публічний простір і як організувати сквер чи парк поряд із домом так, щоб він був безпечним за умов пандемії. Приклади адаптації різних громадських просторів продемонструють у презентації від архітекторів Місто-сад.

У дискусійних панелях обговорять:

  • яких принципів варто дотримуватись у дизайні вулиць, площ, парків і скверів, аби ці простори були комфортними та безпечними (спікери: головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, архітекторка Місто-сад Олена Орап, представники Харківської школи архітектури);
  • яких заходів пропонує дотримуватися МОЗ на відкритому повітрі (спікери: Віктор Ляшко, головний санітарний лікар МОЗ, представники Центру громадського здоров’я);
  • потреби містян у часи пандемії (спікер: Іван Вербицький, CEDOS);
  • публічний простір як ресурс містян (спікерка: Оксана Кушніренко, студія просторового проектування «Перехрестя»).

Захід відбудеться у Сквері Небесної Сотні, що на вулиці Михайлівській, 24а. Початок заходу – 19:00, реєстрація учасників – з 18:30. Вхід вільний. Попередня реєстрація обов’язкова.

Захід відбудеться за підтримки МОН України в межах проєкту Горизонт 2020 Expand II.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button