Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Thijs van Luijk, benderotterdam.nl

Чотири місяці у Роттердамі, Нідерланди, тривав експеримент із перетворення перехрестя на зону для пішоходів, велосипедистів та громадського транспорту.

Фото: Thijs van Luijk, benderotterdam.nl

Муніципалітет виявив, що на перетині вулиць Ейндрахтспляйн та Круїспляйн забагато транзитного автомобільного трафіку, який цілком можна пустити іншими маршрутами.

Фото: Thijs van Luijk, benderotterdam.nl

Облаштування перехрестя доручили бюро Bende, яке спеціалізується на вуличному дизайні. Дизайнери позначили пішохідну зону, перефарбувавши дорожню розмітку з білої на яскраво-жовту, та створили острівці за допомогою вуличних меблів і квітників.

Фото: Thijs van Luijk, benderotterdam.nl

Рух автомобільного транспорту на перехресті перекрили 30 квітня. Попередня дорожня схема руху поновилася за чотири місяці, з першого вересня.

Фото: Thijs van Luijk, benderotterdam.nl

Час для експерименту обрали на період карантину та літніх відпусток, адже з осені трафік ущільнюється, а це перехрестя – все ж найкоротший шлях через район Оуде Вестен.

Фото: Thijs van Luijk, benderotterdam.nl

Захід провели в рамках Роттердамської програми мобільності, яка має на меті покращити якість повітря та зробити пересування пішоходів і велосипедистів комфортнішим.

Читайте також: У Манчестері з’явилася велорозв’язка, яка повністю відокремлює велосипедистів від трафіку

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button