Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23470 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: engin akyurt, Unsplash

З понеділка, 14 версня, в Україні набуде чинності новий поділ на карантинні зони. Київ вперше потрапить до помаранчевої.

Таке рішення 10 вересня ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Раз на сім днів комісія може перевести населений пункт до «суворішої» зони, але послабити обмеження – лише раз на 14 днів.

У помаранчевій зоні, крім усіх обмежень зеленої та жовтої зон (таких, як заборона на діяльність хостелів), також діють такі правила:

  • кількість пасажирів громадського транспорту не має перевищувати 50% кількості місць для сидіння. Це правило поширюється на міський автомобільний і електричний транспорт і не стосується таксі;
  • діяльність спортзалів і фітнес-центрів можлива, за умови, якщо кількість відвідувачів не перевищує одну людину на 10 квадратних метрів приміщення;
  • заборонено відвідування закладів освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • заборонено проведення масових заходів (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на 10 квадратних метрів;
  • у магазинах не має бути більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів торговельної площі;
  • у ресторанах та інших закладах громадського харчування може бути заповнено не більш як на 50% посадкових місць.

Вперше кількість нововиявлених хворих на COVID-19 за минулу добу в Україні перевищила три тисячі. Так, за офіційними даними, вірус виявили у 3144 осіб, 53 людини померли. Найбільше хворих за добу в Києві – 404 випадки.

У світі, судячи з даних на Worldometers, також «рекордне» добове збільшення кількості хворих: за добу виявили понад 302,5 тисячі нових випадків.

Загалом за весь час пандемії на коронавірус у світі захворіли 28,3 мільйона осіб, майже 914 тисяч людей померли від ускладнень.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button