Київ із понеділка – у помаранчевій зоні. Чи справді закриють спортзали і як їздити у транспорті?
Діяльність спортзалів і фітнес-центрів можлива за однієї умови.
Діяльність спортзалів і фітнес-центрів можлива за однієї умови.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
З понеділка, 14 версня, в Україні набуде чинності новий поділ на карантинні зони. Київ вперше потрапить до помаранчевої.
Таке рішення 10 вересня ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Раз на сім днів комісія може перевести населений пункт до «суворішої» зони, але послабити обмеження – лише раз на 14 днів.
У помаранчевій зоні, крім усіх обмежень зеленої та жовтої зон (таких, як заборона на діяльність хостелів), також діють такі правила:
Вперше кількість нововиявлених хворих на COVID-19 за минулу добу в Україні перевищила три тисячі. Так, за офіційними даними, вірус виявили у 3144 осіб, 53 людини померли. Найбільше хворих за добу в Києві – 404 випадки.
У світі, судячи з даних на Worldometers, також «рекордне» добове збільшення кількості хворих: за добу виявили понад 302,5 тисячі нових випадків.
Загалом за весь час пандемії на коронавірус у світі захворіли 28,3 мільйона осіб, майже 914 тисяч людей померли від ускладнень.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті