Видавничий проєкт збирає історії для «путівника київськими хащами»
У путівнику розповідатимуть про Лису гору, Горбачиху, Жуків острів, Голосіїв тощо.
У путівнику розповідатимуть про Лису гору, Горбачиху, Жуків острів, Голосіїв тощо.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Видавничий проєкт Addenda Press спільно з фондом ІЗОЛЯЦІЯ запрошують поділитися історіями та візуальними матеріалами про київські хащі – Лису гору, Горбачиху, Жуків острів, Голосіїв тощо – для створення путівника зонами біорізноманіття в місті.
Видання має мету зафіксувати сучасний ландшафт «цнотливих» частин міста Києва, які поки не поглинула забудова.
Проєкт складатиметься з друкованого путівника – серії есеїв поєднаних із ментальними мапами та фотопоштівками. В окремих есеях про кожне з місць будуть описи: походження назви, історію місця, культурну та екологічну цінність сьогодні.
Важливою складовою є опис сучасних конфліктів: можливих загроз для існування таких місць. Зокрема для формування ментальних мап видавці шукають персональні історії, пов’язані з цими місцями.
Охочих долучитися, хто має історії та матеріали про київські хащі – загалом майже чотири десятки місць, повний список який можна проглянути за посиланням – запрошують залишити дані у формі. Після цього автори проєкту зв’яжуться для обговорення створення матеріалів.
Проєкт реалізують у межах міжнародної резиденції «Ландшафт як монумент», ініційованої фондом ІЗОЛЯЦІЯ за підтримки Українського Культурного Фонду. Куратори: Дмитро Чепурний та Олександра Погребняк.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті