Видавничий проєкт збирає історії для «путівника київськими хащами»
У путівнику розповідатимуть про Лису гору, Горбачиху, Жуків острів, Голосіїв тощо.
У путівнику розповідатимуть про Лису гору, Горбачиху, Жуків острів, Голосіїв тощо.
Фото: Руслан Сингуєвський
Видавничий проєкт Addenda Press спільно з фондом ІЗОЛЯЦІЯ запрошують поділитися історіями та візуальними матеріалами про київські хащі – Лису гору, Горбачиху, Жуків острів, Голосіїв тощо – для створення путівника зонами біорізноманіття в місті.
Видання має мету зафіксувати сучасний ландшафт «цнотливих» частин міста Києва, які поки не поглинула забудова.
Проєкт складатиметься з друкованого путівника – серії есеїв поєднаних із ментальними мапами та фотопоштівками. В окремих есеях про кожне з місць будуть описи: походження назви, історію місця, культурну та екологічну цінність сьогодні.
Важливою складовою є опис сучасних конфліктів: можливих загроз для існування таких місць. Зокрема для формування ментальних мап видавці шукають персональні історії, пов’язані з цими місцями.
Охочих долучитися, хто має історії та матеріали про київські хащі – загалом майже чотири десятки місць, повний список який можна проглянути за посиланням – запрошують залишити дані у формі. Після цього автори проєкту зв’яжуться для обговорення створення матеріалів.
Проєкт реалізують у межах міжнародної резиденції «Ландшафт як монумент», ініційованої фондом ІЗОЛЯЦІЯ за підтримки Українського Культурного Фонду. Куратори: Дмитро Чепурний та Олександра Погребняк.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті