Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 294 днів. За цей час ми опублікували 23616 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Зображення з Google Street View

У вівторок, 22 вересня, в Києві відбудеться воркшоп, на якому обговорять ідеї перетворення Лук’янівської площі на пішохідний простір.

Зараз на ділянці біля станції метро «Лук’янівська» – кінцеві маршруток, МАФи й підземні переходи, хаотичне паркування та стихійна торгівля. Та організатори обговорення вважають, що Лук’янівська площа має великий потенціал перетворення на комфортний публічний простір.

Захід організують Рада з Урбаністики Києва та Департамент транспортної інфраструктури КМДА. На воркшопі планують виробити концепцію розвитку площі.

Зокрема, обговорять такі теми, як:

  • реорганізація транспортних потоків
  • трамвайно – пішохідно – велосипедний простір
  • благоустрій і озеленення
  • сценарії поведінки і наповнення
  • пошук ідентичності площі

Для участі запрошують транспортників, архітекторів, представників КМДА, урбаністів, місцевих мешканців, представників бізнесу, і всіх, хто цікавиться розвитком міста. Для участі слід зареєструватися.

Воркшоп відбудеться офлайн на свіжому повітрі – власне на Лук’янівській площі.

Ідея реконструювати район навколо станції метро «Лук’янівська» з’явилася наприкінці 2012 року. Тут вперше в Києві провели моделювання вуличного трафіку й обрали найкращий варіант облаштування пішохідної площі та розв’язки поряд.

Чому ідею пішохідної Лук’яніської площі досі не було реалізовано, читайте у матеріалі «Хмарочоса».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button