Roshen відкрила на проспекті Науки другий підземний перехід зі стінописами
Підземний перехід розмалювали відомі українські муралісти та графіті-художники: Андрій Кальков, Саша Корбан, Шум & Настя Ку, Рома Wius, команда Kickit.
Підземний перехід розмалювали відомі українські муралісти та графіті-художники: Андрій Кальков, Саша Корбан, Шум & Настя Ку, Рома Wius, команда Kickit.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві на проспекті Науки відкрили другий підземний перехід зі стінописами, відремонтований кондитерською корпорацією Roshen. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook Сергій Русанов, засновник архітектурної компанії Project 7, яка реалізовувала проєкт.
У травні в столиці закрили на ремонт підземні переходи, що ведуть з проспекту Науки до Центрального автовокзалу та Деміївського ринку. Компанія вирішила перетворити переходи на арт-об’єкти — обидва розмалювали відомі українські муралісти та графіті-художники: Андрій Кальков, Саша Корбан, Шум & Настя Ку, Рома Wius, команда Kickit.
Для зручного візуального орієнтування в просторі підземного переходу, художники розробили певну навігаційну систему: різні напрямки переходів відрізняються між собою за кольором та тематикою зображень.
Наприклад, сині кольори вказують дорогу до Центрального автовокзалу, відтінки жовтого — до Roshen Plaza, сірого — до бібліотеки імені Вернадського, а бірюзово-помаранчева гама — до Деміївського ринку. Окрім кольорових орієнтирів, у своїх абстрактних композиціях митці використовували тематичні елементи, що асоціюються з тим чи іншим об’єктом.
У серпні на проспекті Науки відкрили перший перехід, який був відремонтований коштом Roshen.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті