Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: twitter.com/NASA

Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) представило оновлений план космічної програми Artemis. Згідно з планом, у 2024 році на Місяць відправлять першу в історії жінку-астронавта, повідомляє пресслужба космічної агенції.

Програма поділена на три місії. Перша фаза програми, Artemis 1, запланована на осінь 2021 року. Вона передбачає перший безпілотний політ навколо Місяця. За словами керівниці програми NASA з пілотованих космічних польотів Кеті Лідерс, перша фаза триватиме близько місяця, щоб перевірити всі критично важливі системи, пише ВВС.

Місія Artemis 2 повторить політ навколо Місяця, але вже з астронавтами на борту в 2023 році. Наступна фаза, Artemis 3, стане першою місією з посадки астронавтів на Місяць. Вона запланована на 2024 рік.

Проте графік проєкту залежить від того, чи виділить Конгрес США 3,2 мільярда доларів на створення системи посадки. Палата представників вже підтримала виділення 600 мільйонів доларів для місячного модуля.

В серпні NASA прокоментувало свою програму досліджень, зазначивши, що «Artemis заснована на вкладі жінок-першопрохідниць в дослідженні космосу». Директор Національного управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору Джим Брайденстайн заявив, що космічна агенція віддає данину поваги тим жінкам — працівницям NASA, хто здійснив польоти в космос, а також майбутнім дослідницям.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button