Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У соцмережах поширюють фото працівника «Київзеленбуду», який поливає дерева під час дощу, нарікає пресслужба комунального об’єднання.

У «Київзеленбуді» стверджують, що це не просто вода – це рідке добриво. А його потрібно вносити, коли земля вогка.

«Необхідною умовою внесення добрив у вигляді водного розчину є достатній рівень зволоженості ґрунтів. Зволоженість ґрунту впливає на швидкість взаємодії поживних речовин, що потрапляють у ґрунт з добривами і ґрунтовими мікроорганізмами, супутні компоненти, що утворюються в ході хімічних реакцій, швидше нейтралізують свій негативний вплив на ґрунтову екосистему, процес засвоєння поживних речовин рослинами значно прискорюється», – пояснюють комунальники.

Дерева й кущі поливають добривами зазвичай зранку або ввечері, коли спадає спека, а в прохолодну або дощову погоду, – й удень, зазначають у «Київзеленбуді».

Раніше кияни публікували фото працівників «Київзеленбуду», які косили вже скошену пожовклу траву.

Червень 2019 року. Фото: facebook.com/kerry.kerrydven

Майже тисяча киян підписали петицію з проханням тимчасово припинити скошувати траву в місті.

Травень 2020 року. Фото: facebook.com/makahon

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button