«Музей науки» дозволяє дізнатися більше про біологію, астрономію, хімію, фізику та інші науки завдяки інтерактивним експонатам та інсталяціям. Наприклад, відвідувачі зможуть наочно побачити вплив змін клімату на ландшафт, збудувавши власний острів з піску, проїхатися на велосипеді з квадратними колесами, позаглядати в десяток мікроскопів, вистрілити з повітряної гармати та побачити 18-метровий маятник.
Загалом для нового простору створили понад сто інтерактивних експонатів. Крім них, у «Музеї науки» запустили кілька освітніх програм для відвідувачів різного віку. Вони будуть оновлюватися кожні два місяці. Після відвідування простору можна записатися до наукових гуртків, секцій і студій.
«Музей науки» створила Мала академія наук України за підтримки Міністерства освіти і науки України. Над проєктом працювали три роки. До розробки простору залучали спеціалістів з різних країн та агенцію Gres Todorchuk PR.
Музей розмістився у павільйоні №23 «Наука» на території ВДНГ. Ще у 1965 році цей простір створили для проведення наукових виставок, і з відкриттям музею він поверне свою основну функцію. Оновлюючи будівлю, архітектори прагнули зберегти її архітектурні особливості – мармурове оздоблення, сходи, лінійний малюнок фасаду. Скляну стелю павільйону не лише зберегли, але й наділили новою функцією: вона стала одним із експонатів, який розкриває тему світлового спектру.
На період карантину кількість відвідувачів у просторі обмежена, тому квитки онлайн можна придбати за фіксованим часом. Крім того, усі інтерактивні елементи експонатів та інших поверхонь регулярно дезінфікують.
Потрапити до музею можна з шостого жовтня. Вартість квитка – 100 гривень, а для організованих груп школярів – 50 гривень за особу.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті