«Клуб на Кирилівській» відкриває концертний простір
Робота нового концертного простору почнеться з виставки та серії з 10 концертів електронної музики.
Робота нового концертного простору почнеться з виставки та серії з 10 концертів електронної музики.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Ганна Васик / facebook.com/hanna.vasyk, uncertain.events
Подільський андеграундний клуб, який позначає себе символом ∄, а також відомий як «клуб на Кирилівський», запускає концертний майданчик у будівлі колишньої броварні на вулиці Кирилівській, 41.
Concert Hall ∄ позиціонує себе як «багатофункціональний майданчик у рамках небінарного безпечного простору в Києві».
Робота нового концертного простору почнеться з виставки Nondual – аудіовізуальна інсталяція нідерландця Альберта ван Аббе, розроблена паралельно з випуском його однойменного музичного альбому.
Виставка буде відкрита з вівторка по неділю з 29 жовтня до 27 листопада. Протягом усього виставкового періоду заплановано 10 концертів, що відбуватимуться щочетверга та щоп’ятниці. 29 і 30 жовтня заплановані два концерти-відкриття, на яких виступатимуть Nene H (препарований рояль), Voin Oruwu, Zavoloka та власне Альберт ван Аббе.
Квитки доступні лише онлайн, а не на вході. Вартість вхідного квитка на концерт – 690 гривень, на виставку – 150 гривень. Вхід без маски заборонено.
«Клуб на Кирилівський» почав діяльність у 2019 році. Він функціонував без реклами, соцмереж і практично без назви (символ ∄ – антонім екзистенційного квантифікатора, який означає «не існує»). Концерти анонсували на безіменному телеграм-каналі.
Гарний звук, величезні дворівневі площі колишньої броварні, солідні лайнапи зі світовими техно-зірками, фейсконтроль, який проходять не всі», – так описував клуб DTF Magazine.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті