Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 291 днів. За цей час ми опублікували 23590 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото з сайту hromadske.radio

Вранці 14 жовтня помер доктор філологічних наук, професор Олександр Пономарів, повідомляє BBC News Україна.

Наприкінці червня представники Київського університету Шевченка повідомляли, що професор упав і перебуває в лікарні у тяжкому стані через перелам хребців. 17 жовтня професорові мало виповнитися 85 років.

Народний депутат Микола Княжицький повідомив, що поховання Олександра Пономарева відбудеться цієї суботи.

Олександр Пономарьов народився у російському Таганрогу. Це прізвище він вважав «зросійщеним», тому змінив його на Пономарів.

Пономарів понад 40 років викладав в Київському національному університеті імені Шевченка, більшість часу – на факультеті журналістики. Також багато років був незмінним блогером на сайті ВВС News Україна, пояснюючи, як правильно вживати ті чи інші слова.

Професор перекладав на українську із новогрецької мови та п’яти слов’янських мов. Був автором понад 250 наукових і популярних праць з історії та стилістики української мови, укладачем навчальних посібників та словників. Зокрема, входив до Правописної комісії, яка впродовж 15 років готувала новий правопис української мови.

Нагадаємо, у серпні помер Борис Патон, український науковець у галузі зварювальних процесів та незмінний президент Національної академії наук України з 1962 року.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button