У Львові створили колекцію хустин з картин, намальованих дітьми з інвалідністю
Принт кожної хустини – це картини, намальовані дітьми в рамках занять арт-терапії у «Сонячній майстерні».
Принт кожної хустини – це картини, намальовані дітьми в рамках занять арт-терапії у «Сонячній майстерні».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Засновниця Міжнародного саміту мерів, керівниця програми місцевого економічного розвитку WNISEF Ірина Озимок разом з ательє Lady Di atelier та центру арт-терапії «Сонячна Майстерня» створили капсульну колекцію чоловічих та жіночих хустин під гаслом «Руйнувати бар’єри легко. Разом!». Про це повідомила ініціаторка проєкту Ірина Озимок.
Принт кожної хустини – це картини, намальовані дітьми в рамках занять арт-терапії у «Сонячній майстерні», яку відкрили Lady Di Atelier.
Мета проекту – продати 1000 хустин та через мистецтво та моду привернути увагу до теми інклюзії, а також допомогти облаштувати «Сонячну майстерню» у Львові. Всі кошти від проданих хустин підуть на облаштування центру «Сонячна майстерня» для дітей з синдромом Дауна та аутизмом.
«Я була дівчиною на милицях. Такі операції роблять вже конвеєром, але вчитися заново ходити і пристосовуватися до міста було ще тим викликом. Люди дивились на мене з жалем, цікавлячись, чи це вроджене чи набуте, я не могла наздогнати автобус, піднятися довгими сходами, а в поліклініці за оформлення лікарняного в мене вимагали благодійний внесок як «підставу надання послуг». Біль минув не повністю, залишився ледь помітний рубець, марафони бігати я не зможу, але жити буду. Тепер я пам’ятатиму, що збій може статися будь коли, а здоров’я сьогодні – не гарантія, що так буде завжди. Тільки от не згодна жити в соціумі, який лише для «здорових людей». Зручність і комфорт у місті цінність для всіх, але, здається, містобудівельники ліпили сходи, де могли, а ДБН – це слова лише на папері», – написала Ірина Озимок.
Всі фото: Lady Di atelier
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті