У Києві на сітілайтах з’явилися роботи українських художників
Роботи більше 20 українських сучасних художників розміщені на сітілайтах у рамках тижнів Німеччини в Україні.
Роботи більше 20 українських сучасних художників розміщені на сітілайтах у рамках тижнів Німеччини в Україні.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 26101 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/bruedershaft
На київських вулицях у рамках тижнів Німеччини в Україні проходить виставка робіт українських художників і художниць. Роботи авторів, які взяли участь в німецькому проєкті «Брюдершафт», розміщені на сітілайтах.
У проєкті взяли участь більше 20 українських сучасних художників, які в своїх роботах осмислюють тему «єдності». Роботи розміщені в історичному центрі Києва таким чином, щоб кожен бажаючий зміг оглянути їх, пройшовши своєрідним екскурсійним маршрутом. Виставки проходять також у Харкові та Дніпрі.
Куратори проекту – засновниці галереї The Naked Room Єлизавета Герман і Марія Ланько.
«Проєкт, як і його знайома українському вуху, але дещо видозмінена назва, проблематизує символічний та політичний спадок акту Возз’єднання Німеччини, якому сьогодні виповнюється 30 років. Українські художниці та художники запрошені поміркувати на поняттям єдності в різних вимірах: політичному та історичному, суспільному та культурному, інтимному та поетичному. Про значення єдності для країн(и) і глобальної спільноти – але також для окремої людини та її особистого світогляду», – йдеться у дописі галереї The Naked Room в Facebook.
Фото: Віктор Марущенко — Політичне голодування студентів, 1990.
Фото: Вова Воротньов — Бранденбурзький ґанок, 2020.
Фото: Євген Нікіфоров — Пам’ятник Леніну з відірваною верхньою частиною корпусу та пофарбований золотою фарбою, 2016.
Роботи розміщені на вулицях:
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті